Помогите пожалуйста Який заряд проходить через поперечний переріз спіралі електроплитки за 5

хвилин роботи, якщо сила струму в колі дорівнює 1,4А. Задача 2 Мідний провідник має довжину 50 м і поперечний переріз 2 мм2. Визначте його опір. Задача 3 Два металевих провідника виготовлені з одного й того самого матеріалу. Довжина першого провідника 5 м, другого - 0,5 м. Переріз першого провідника 0,15см2, а переріз другого - 3мм2. Опір якого провідника більший і у скільки разів? Задача 4 Для виготовлення нагрівального приладу. який розрахований на напругу 220В і силу струму 2А, використовують нікелевий дріт діаметром 0,5 мм. Яка довжина нікелового дроту? Задача 5 Яка довжина мідного провідника перерізом 0,6мм2 і опором 6 Ом?

Ответы на вопрос

Отвечает Есенгелди Арман.

Ответ:

1)

Дано:

t = 5 мин = 300 с

I = 1,2 А

Найти: q - ?

Решение:

I = q/t

q = It

q = 1,2 А × 300 с = 360 Кл

2)R=po*l/s    po  меди =0,018 ом*мм²/м

R=0.018*50/2=0.45 ом

3)Первый проводник имеет сопротивление в 2 раза больше

L1=5 м    L2=0.5 м    S1=15 мм²   S2=3 мм²    po1=po2   R1/R2=?

R1=po1*L1/S1

R2=po2*L2/S2

R1/R2=L1*S2/(L2*S1)=5*3/(0.5*15)=2

4)Длина 51 метр

R=U/I

R=p*L/S    S=pi*d^2/4=3,14*0,25/4=0,196 мм2

U/I=p*L/S

L=U*S/I*p=220*0,196/2*42*10^-2=51 м

5) 706м

S = 2 мм² = 2·10^-6 м²

R = 6 Ом

ρ = 1.7 · 10^-8 Ом*м

L-?

R=ρL/S =>

L = RS/ρ = 6 · 2·10^-6 м² /  1.7 · 10^-8 = 706 м

Объяснение:

Вот вроде все