У воду масою 500г узяту при температурі 15 градусів цельсія додали гарячу воду масою 0.2 кг при

теемпературі 85 градусів цельсія визначте кількість теплоти яка при цьому виділилася. ПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА ДАЮ 25 БАЛІВ

Ответы на вопрос

Отвечает Бондик Яна.

Ответ:

35 кДж

Объяснение:

m1 = 500г

t1 = 15°C

m2 = 0,2 кг

t2 = 85°C

Q -?

Q = cm×t

Q = cm×(t2-t1)

Q = 500×(85-15)

Q = 35 кДж