У воду масою 300г, узяту при температурі 15 °С, додали гарячу воду масою 0,2 кг при температурі 85

°С, визначте кількість теплоти яка при цьому виділилася?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ступальский Денис.

Ответ:

21 кДж

Объяснение:

m1 = 300г

t1 = 15°C

m2 = 0,2 кг

t2 = 85°C

Q -?

Q = cm×t

Q = cm× (t2-t1)

Q = 300×(85-15)

Q = 21 кДж