1. Щоб нагріти речовину масою 2 кг на 5°С, потрібна кіль- кість теплоти 4 кДж. Питома теплоємність

цієї речовини дорівнює: naze TLY​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

Объяснение:

Q = cm (t2 -t1)

t2 - t1 = 5

c = Q/m(t2-t1) = 4000/ 2* 5 = 400 Дж/кг * C