Допоможіть, будь ласка! Визначте кількість теплоти,яка потрібна для нагрівання алюмінієвої деталі

масою 0.3 кг від 30 градусів до 70.А) 11 040 джБ) 8280 джВ) 19 320 джГ) 15 180 дж​

Ответы на вопрос

Отвечает Кун Илья.

Ответ:

Давай, удачи :)

Объяснение:

дано :

Q -?

c = 920 Дж /кг * °с

m = 0,3 кг

t1 = 30°

t2 = 70°

запишемо формулу кількості теплоти

Q =cm(t2-t1)

Q = 920 * 0,3 ( 70-30)= 11040 дж