Який К КД теплового двигуна, якщо % тепла, шо виділяється в ньому при повному згорянні палива,

переходить у навколишие середовище?

Ответы на вопрос

Отвечает Калинкина Вероника.

Ответ:

Объяснение:

η=Qп/Qз

Qп=Qз/(%тепла, которое выделяется двигателю/100%)

η=Qз/(%тепла, которое выделяется двигателю/100%)/Qз