маса легкового автомобіля доівнює 1.5 т. Який тиск він чинить на дорогу,якщо загальна площа

контакту шин і дороги дорівнює 150см2?

Ответы на вопрос

Отвечает Горюнова Ксения.

Ответ:

Объяснение:

P = F/S = mg/S = 1500*10 / 0,015 = 15 000/0,015 =  1 000 000 Па = 1 мПа

150 см2 = 150/10000 = 0,015 м2