Визначте роботу,виконану електровозом за 2 години рівномірного руху з середньою швидкістю 54км/год,

якщо він розвиває силу тяги 50кН​

Ответы на вопрос

Отвечает Иганов Борис.

Ответ: 5400МДж

Объяснение:

Дано:

t=2ч=7200с

V=54км/ч=15м/с

F=50кН=50000Н

----------------

А-?

N=A/t

A=Nt=FVt=50000*15*7200=5400000000Дж=5400МДж