Якою має бути площа поперечного перерізу мідного (ρ = 0,017 Ом·мм2/м) провідника завдовжки 5 м, щоб

при проходженні в ньому струму силою 180 А напруга на його кінцях становила 4 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Хмельницкий Саша.

Відповідь: 3,825 мм²

Пояснення:


Отвечает Макаров Ньургун.

Ответ: 4,25мм²

Объяснение:

Дано:

ρ=0,017 Ом*мм²/м

l=5м

I=180А

U=4В

-----------

S-?

R=U/I=4/180=0,02 Ом

R=ρl/S

S=ρl/R=0,017*5/0,02=4,25мм²