кульки масами 1 та 3 кг рухаються назустріч одна одній з швидкостями 1 та 3 м/с відповідно.

Визначити швидкість кульок після зіткнення, якщо Вони будуть рухатись разом. помогите пожалуйста, очень срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафошкина Элина.

Відповідь:

2 м/c

Пояснення:

m1V1 - m2V2 = (m1+m2)V3

V3 = (m1v1 - m2v2)/(m1+m2) = (1*1 - 3*3)/(1+3) = -8/4 = - 2 м/c - рухають в зворотніх напрямках