Під час нікелювання деталі протягом 2 год через електролітичну ванну проходить струм силою 25 А.

Площа поверхні деталі 0,2 м2. Визнач товщину шару нікелю на поверхні деталі. Даю все сваї бали

Ответы на вопрос

Отвечает Серик Аружан.

Відповідь: 30,3 мкм

Пояснення:

t= 2 год=7,2·10³ с                      m=kIt

I=  25 А                                      m=ρV=ρSh

S= 0,2 м²                                    ρSh=kIt

k= 0,3 мг/Кл=3·10⁻⁷ кг/Кл       h=kIt /(ρS)

ρ= 8,9·10³  кг/м ³              h=3·10⁻⁷·25·7,2·10³/(8,9·10³·0,2)= 30,3·10⁻⁶м                                              

-------------------------

h - ?