Срочно прошуу даю 50 балов помогите 6. Яка з двох електричних ламп споживає більшу потужність та,

яка розрахована на напругу 24 в i силу струму 0.7 А, або та, яка розрахована на напругу 120 струму 0.2 А. У скільки разів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Капмоль Настя.

Відповідь: лампа розрахована на напругу 120 В і силу струму 0.2 А  споживає  в 1,43 рази більшу потужність

Пояснення:

U₁=24 В                   P₁ =U₁I₁=24 В·0,7 А=16,8 Вт

I₁= 0,7 А                   P₂= U₂ I₂=120 В·0,2 А=24 Вт

U₂=120 В                P₂/P₁=  24 Вт/ 16,8 Вт=1,43

I₂=0,2 А

-----------------------

P₂/P₁ -?

Отвечает Кінаш Зоряна.

Відповідь:

Друга лампа має більшу потужність у 1.4 рази.

Пояснення:

P=UI

P1=U1*I1=24*0.7=16.8(Вт)

P2=U2*I2=120*0.2=24(Вт)

P2/P1=24/16.8=1.4