1. Віконне скло має розміри 100х50х0,5см. Визначити силу тяжіння, що діє на віконне скло.


Ответы на вопрос

Отвечает Горюнов Денис.

Ответ:260H

Объяснение:

Дано:

a = 1м

b = 0,5м

c = 0,005м

p(густина скла) = 2600кг/м3

Знайти:

F(тяжіння)

Розв'язання:

p(тиск) = p(густина скла)*g*h = 2600*10*0,005 = 130(Па)

F = p(тиск)*S = p * ab = 130 * 1*0,5 = 260(H)