яка кількість теплоти виділяється за 20 хв в електронному чайнику опором 100 Ом, якщо його

ввімкнути в мережу 220 В? Яка маса води налитої в чайник, якщо вона нагрілася за цей час від 20⁰C до кипіння?​

Ответы на вопрос

Отвечает Калабурдин Егор.

I = U / R.

I =  220 / 100 = 2.2 A

t = 20хв = 1200 с

Q = 2.2 * 220 * 1200 =580800 Дж

с = 4200 Дж/(кг*оС)

t1-t2 = 100-20=80 oC

m  = Q / (c * 80) = 580800 / (4200 * 80) = 1.7 кг.

ВІДПОВІДЬ: 1,7 кг.