Теплова машина за цикл роботи одержує від нагрівника кількість теплоти, яка дорівнює 100 Дж, і

віддає холодильнику кількість теплоти, що становить 40 Дж. Яким є ККД теплової машини?

Ответы на вопрос

Отвечает Башкатов Тимофей.

Q1= 100 Q2= 40 η-?

η = Q1-Q2/Q1 *100%= 100-40/100 *100% = 60