Тіло піднімають похилою площиною, прикладаючи в напрямку руху тіла силу 0,02 кН. Визначте масу

тіла, якщо довжина похилої площини дорівнює 150 см, її висота — 4 дм, а ККД становить 85 %. ПОМОГИТЕ !!!!!!!!!! СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

m = 6,375 кг

Объяснение:

Дано:

F = 0,02 кН = 20Н

L = 150см = 1,5м

h = 4дм = 0,4м

η = 85% = 0,85

g = 10 м/с²

Найти:

m - ?

Решение:

η = Ап / Аз

Ап = mgh

Аз = FL

η = mgh / FL

Выразим отсюда массу:

m = \frac{\eta FL}{gh}

m = \frac{0,85 * 20 * 1,5}{10 * 0,4} = \frac{25,5}{4} = 6,375 kg