1.Яку роботу виконує електричне поле при переміщенні заряду 2мкКл з однієї точки в іншу, якщо

різниця потенціалів (напруга) складає 200В ? 2.Який опір провідника, якщо при прикладанні напруги у 36В по провіднику протікає струм 250мА? 3. Скільки електронів протече по провіднику за 1хвилину, якщо опір провідника дорівнює 2,5 Ом, а прикладена напруга становить 10В ?

Ответы на вопрос

Отвечает Антоненко Алина.

Відповідь:

1. 0,4 мДж

2. 144 Om

3. 240 Кл

Пояснення:

Задача 1

Дано:

q = 2*10^-6 Кл

U=200 В

Знайти:

A-?

Розв'язання:

U=A/q

A= U*q

A = 200В * 2*10^-6 Кл = 0,4мДж

Задача 2

Дано:

U = 36B

I = 0,25 A

Знайти:

R-?

Розв'язання:

I = U/R

R = U/I

R = 36B/0,25 A = 144 Om

Задача 3

Дано:

U = 10B

R = 2,5 Om

t = 60 c

Знайти:

q- ?

Розв'язання:

I = q/t

I = U/R

I = 10B/2,5 Om = 4 A

q = I*t

q = 4A*60c = 240 Кл