Після стрибка з трампліна лижник приземлився на горизонтальній ділянці, покритій снігом, рухаючись

з швидкістю 90 км/год. Знайти масу лижника, якщо кінетична енергія в момент приземлення 12 кДж.

Ответы на вопрос

Отвечает Переверзев Артём.

Відповідь: 38,4 кг

Пояснення:

υ = 90 км/год = 25 м/с

E=12 кДж = 12000 Дж

____________

m - ?

E=mυ²/2     ⇒   m=2E/υ²=2·12000/25²=38,4 кг