2. Запишіть закон Ома для повного кола й отримайте формулу для визначення внутрішнього опору

джерела струму (візьміть до уваги, що IR = U).​

Ответы на вопрос

Отвечает Каспер Ника.

Відповідь:

Пояснення:

I = \frac{E}{R+r} ⇒ I(R+r) = E  ⇒ IR + Ir = E ⇒Ir = E - IR ⇒ r=\frac{E-U}{I}