. Під час конденсації 500 г водяної пари. взятої за температури 100 °C, виділяється теплова енеря.

На скільки градусів можна нагріти 10 літрів води за рахунок цiєї енергії? Поможіть рішить задачу ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Инна.

Ответ:

Объяснение:

Теплота конденсации 2 260 000 Дж/кг

тогда получим 0,5 * 2 260 000 = 1 130 000 Дж тепла

Уд теплоемкость воды 4200 Дж/кгС

Изм температуры = 1 130 000 / 4200*10 = 1 130 000 / 42000 = 27 °