Які опори можна дістати, маючи два резистора по 18 Ом?


Ответы на вопрос

Отвечает Сандибек Аида.

Ответ:

Можна отримати опір 36 Ом (послідовно підключаючи резистори) та 9 Ом (паралельно підключаючи резистори).

Послідовне підключення резисторів додає їхні опори:

18 Ом + 18 Ом = 36 Ом

Паралельне підключення резисторів обчислюється за формулою:

1/Рп = 1/18 + 1/18

1/Рп = 2/18

Рп = 9 Ом

Объяснение: