. У електричному колі, що складається з джерела електричної енергії, провідника та опору,

встановлена напруга 12 В, а сила струму дорівнює 0,5 А. Обчисліть опір кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Колосова Юля.

Ответ:

Дано:

U=12 B;

I=0,5 A.

Знайти R.

Рішення.

R=U/I=12/0,5=24 Ом.

Объяснение: