Пружину стиснули на 20 см. Розпрямляючись, пружина надала тілу масою 200 г швидкості 20 м/с.

Визначте жорсткість пружини.

Ответы на вопрос

Отвечает Кривич Алексей.

Дано:

x=20см=0.2м

m=200г=0.2кг

v=20 м/с

k-?

-------------------------

E(к)=Е(п)

\frac{mv^{2} }{2}=\frac{kx^{2} }{2};      k=\frac{m*v^{2} }{x^{2} } = \frac{0.2*20^{2} }{0.2^{2} } =2000 H/м