ПОМОГИТЕ ПЖ ПЖ ПЖ! ДАЮ 30 БАЛЛОВ 2. Поясніть, чи зміниться період коливань гойдалки, якщо замість

двох хлопців на неї сядуть четверо? 3. Не виконуючи вимірювань, визначте період коливань маятника завдовжки 4 м, амплітуда коливань якого 10 см, а маса – 300 г. Вважайте, що маятник розташований у тому самому кабінеті, де ви виконували лабораторну роботу. Свою відповідь обґрунтуйте. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жумагазиев Азат.

Ответ:

Дано L = 4 м T -?

період коливань математичного маятника обчислюється за формулою

T=2*π*√L/g

з формули видно що період T не залежить від маси та амплітуди

T=6,28*√4/10=3,97 c

Объяснение:1

Отвечает Майская Эльвина.

Объяснение:

не знаю чи це правильно якщо ні, сорі