Подалуйста очень срочно сегодня здавать даю 30 балов У магнітному полі з індукцією 100 мТл на

провідник зі струмом 1А діє сила 40мН. Визначте довжину провідника, якщо він розташований під кутом 90° до лінії індукції​

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлев Федя.

Відповідь: 0.4 м

Пояснення:

F_{a} =IBLsin\alphaL=\frac{F_{a} }{IBsin\alpha } =\frac{0.04}{1*0.1*1} =0.4

Отвечает Сидоренко Иван.
Fa = IBLsino
Fa
= L = TBsino
0.04
= 1ж0.171 = 0.4