ДОПОМЖІТЬ СРОЧНО, ДАМ 40 БАЛІВ. Визначте опір провідника, у якому за напруги 12 В потужність струму

дорівнює 18 Вт.

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриенко Софья.

Відповідь:  8 Ом

Пояснення:

P = U*I,  I = U/R,  P = \frac{U^{2} }{R}   R =\frac{U^{2} }{P}   R = 12^{2} /18= 8