Тіло кинули вертикально вгору з початковою швидкістю 20 м/с. Визначте координату y тіла через 2 с

його руху, якщо в момент початку руху координата тіла дорівнювала 8 м, а вісь OY напрямлена вертикально вгору.​

Ответы на вопрос

Отвечает Копущу София.

Ответ:

28 [м].

Объяснение:

1. формула координаты для вертикального равнозамедленного движения вверх:

h=h_0+V_0t-\frac{gt^2}{2};

2. подставляя в формулу h₀=8; V₀=20; t=2 получится:

h=8+20*2-0.5*10*4=48-20=28 [м].