СРОЧНО, ДАМ 30 БАЛЛОВ 1.Як і у скільки разів зміниться енергія конденсатора при зменшенні напруги

на його пластинах у 5 разів? 2. До джерела електричного кола із внутрішнім опором у 0,5 Ом підключили послідовно 5 однакових резисторів із опорами по 1,5 Ом кожний. Чому дорівнює ЕРС джерела струму, якщо сила струму у такому колі дорівнює 2,5 А? 3. За який час на резисторі виділиться 0,9 кДж теплоти, якщо резистор підключений до напруги 12 В і крізь нього протікає струм у 1,5 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Лыкова Настя.

1). W=CU^2/ 2. У нас U зменшується в 5 разів( і напруга підноситься до квадрату). То,по ідеї треба 5 піднести до квадрату. Виходить 25. Зменшиться в 25.

2). За умовою: r=0.5; У нас послідовне з'єднання,то Rзагальне=5× 1, 5=.7.5 Ом, I=2,5 А.

За формулою I= Ерс/r+. R

Тоді,Ерс=І(r + R)= 2.5( 0..5+. 7.5)=. 20 В.

3). У нас є формула: Q= I^2×. R×t.

R=U/I=> R=8 Ом.

t= Q/I^2×. R

t=9000/(1.5^2)×8=500