11. Визначити, чому може дорівнювати рівнодійна двох сил: 2 Н та 10 Н. Розглянути всі можливі

варіанти. Зобразити графічно.

Ответы на вопрос

Отвечает Paradise Paradise.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

F1=2Н

F2=10Н

-------------

R-?

Если силы направлены в одну сторону, то R равна:

R=F1+F2=2+10=12Н

0          F1                                   F2                                              R

|----------→-------------------------------→------------------------------------------→

Если силы направлены в разные стороны, то R равна:

R=F2-F1=10-2=8Н

F1          0                      R                                        F2

←----------|---------------------→----------------------------------→