Визначити, чому може дорівнювати рівнодійна двох сил: ЗН та 4 Н. Розглянути всі можливі варіанти

(сили можуть діяти лише вздовж осей OX та OY). *

Ответы на вопрос

Отвечает Расторопов Даниил.

1 варіант - сили діють в одному напрямку

Тоді R = F1 + F2 = 3 + 4 = 7(H)

2 варіант - сили діють в протилежних напрямках, при чому більша сила напрямлена в додатньому напрямку осі:

R = F2 - F1 = 4 - 3 = 1(H)

3 варіант - сили діють в протилежних напрямках, при чому більша сила напрямлена в від'ємному напрямку осі:

R = F1 - F2 = 3 - 4 = -1(H)

4 варіант - сили діють перпендикулярно одна до одної:

R = \sqrt{F_2^2+F_1^2} = \sqrt{4^2 + 3^2} = \sqrt{25} = 5