З якою силою взаємодіють дві маленькі заряджені кульки, розташовані на відстані 30 см одна від

одної, якщо заряд першої кульки дорівнює +20 нКл, другої +60 нКл? даю 30б​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

r=30 см=0,3 м

q1=+20 нКл=20*10 в -9

q2=+60 нКл=60*10 в -9

Решение:

F=k*q1*q2/r квадрат

F=9*10 в 9*20*10 в -9*60*10 в -9/0,03=360000*10 в -9