З якою силою взаємодіють дві маленькі заряджені кульки , розташовані на відстані 40 см одна від

одної, якщо заряд першої кульки дорівнює +25 нКл , а заряд другої -15 нКл

Ответы на вопрос

Отвечает Химшиашвили Екатерина.

Сила взаимодействия F=q1 *q2/4п*Еа*r^2    гдеЕа -диэлектрич.прониц.среды (для воздуха =1)
F= 2.5*10^-8 *(-1.5*10^-8) / 12.56*0.16= -3.75*10^-16/ 2.01= -1.86*10^-16 Н
Отрицатенльный знак показывает что заряды притягиваются.