Визначити густину тіла, що має об’єм 400см3 та масу 2кг. Пожалуйста помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Лигай Руслан.

Ответ:

0,005 кг/см³ (5 г/см³)

Объяснение:

V = 400 см³  m = 2 кг   ρ - ?

=====

ρ = m/V

ρ = 2/400 = 0,005 кг/см³

ρ = 2000/400 = 5 г/см³

===========================