Два негативні заряди 1 і 3 нКл знаходяться на відстані 0.02 м один від одного. З якою силою вони

притягуються один до одного? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайка Юля.

F=k\frac{|q1|*|q2|}{R^{2} } =9*10^{9} \frac{1*10^{-9}*3*10^{-9}  }{0,02^{2} } =\frac{27*10^{-9} }{0,0004} =67500*10^{-9} =0,0000675Н