25 БАЛІВ ДАМ ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА Вага мідної кулі об'ємом 128 см³ дорівнює 8,5 H. Установіть,

чи є ця куля порожнистою?

Ответы на вопрос

Отвечает Бруцкая Вика.

Ответ:

із ваги кулі можна знайти масу тіла за формулою m=F/g, m=8,5Н/10 Н/кг=0,85 кг=850 г

Объяснение: