Згадайте, за якою формулою можна обчислити силу тертя ковзання: Запишіть вираз для визначення

коефіцієнта тертя ня: Fтер=… запишить вираз для визначення коефіцієнта тертя ковзання: Таким чином, щоб обчислити коефіцієнт тертя ковзання необхідно виміряти силу … і силу …

Ответы на вопрос

Отвечает Гишларкаева Руми.

Ответ:

Объяснение:

Fтер=μ*P ⇒μ= Fтер/P

силу тертя  і силу тяжiння