Яка кількість енергії виділиться в результаті поділу 20 грам урану. Скільки води можна загріти до

100°С?

Ответы на вопрос

Отвечает Польская Александра.
W=w*N=w*m_u/Mr*Na=Q=c*m_V*(T2-T1)
m_V=w*Na*m_u/(Mr*c*(12-T1) =200*10^6*1,6*10^4-19)*6*10^23*471
(235*4200*(100-20)=
= 11428571 кг ~ 11 430 т