Рідина об'ємом 1900 см3 має масу 1,79 кг. Визначте густину рідини


Ответы на вопрос

Отвечает Тришина Екатерина.
Дано:
V= 0,0019 м^3
m=1,79 кг
p-?

————————-
р=m/V=1,79/0,0019=942кг/м^3