Срочно !!!! Помогите пожалуйста решить задачи. 7. При якій температурі середня квадратична

швидкість руху молекул кисню дорівнює 1 км/с? 8. 5г газу знаходиться в об’ємі 1л і швидкість частин газу складає 500м/с. Визначити тиск газу. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Садыкова Томирис.
V=sqrt(3*R*T/M)
V^2*M=3*R*T
T=V^2*M/3*R=400^2*44*10^-3/3*8,31=282,4 K