В електричному колі за 5хв. проходить струм величиною 4 А. Який заряд пройде по провіднику за цей

час? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сокіл Артур.

Ответ: 1200Кл

Объяснение:

Дано:

t=5мин=300с

I=4А

--------------------

q-?

I=q/t

Отсюда:

q=I*t=4*300=1200Кл