2. Дві кульки із зарядами +20 мкКл i +60 мкКл. Розташовані на відстані 30 см одна від одної. З якою

силою відштовхуються кульки? Срочно дам 50 баллов!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Скуратова Маргарита.

Ответ:

За законом Кулона сила взаємного відтягування між двома кульками буде дорівнювати:

F = k * (q1 * q2) / r^2,

де k - постійна Кулона, q1 і q2 - заряди кульок, r - відстань між ними.

За умов, F = k * (20мкКл * 60мкКл) / (30см)^2 = 80 Н.