Під час проходження струму 0,5 А по провіднику напруга на затискачах провідника дорівнює 1,5 В.

Визначте опір провідника та якою стане напруга на кінцях цього провідника після того, як силу струму в ньому зменшили на 0,2 А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лонгольф Костя.

Ответ: 3 Ом; 0,9В

Объяснение:

Дано:

I1=0,5А

U1=1,5В

I1=I1-0,2А

============

U2-?

Согласно закона Ома, сопротивление проводника равно:

R=U1/I1=1,5/0,5=3 Ом

Cилу тока уменьшили на 0,2А

I2=I1-0,2=0,5-0,2=0,3А

Напряжение стало:

U2=I2*R=0,3*3=0,9В