Визначити масу кам'яного вугілля яку треба спалити у печі, щоб виділилося 82кДж теплоти​


Ответы на вопрос

Отвечает Писаревский Данил.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

q = 27 MДж/кг = 27000000 Дж/кг

Q = 82 кДж = 82000 Дж

Розв'язання:

1. q  = Q/m тому: m = Q/q = 82000/27000000 = 0,003кг