Хлопчик стоїть на лижах. Довжина кожної лижі дорівнює 145, см, ширина — 12, см. Хлопчик створює

тиск на сніг 3,6 кПа. Визначте масу хлопчика. СРОЧНО 70 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Акулова Екатерина.

Ответ:

63,8кг

Объяснение:

Для розв'язання цієї задачі використаємо формулу для тиску:

P = F / A,

де P - тиск, F - сила, що діє на площину A.

Так як хлопчик стоїть на лижах, то можна припустити, що площина, на яку діє сила, має форму прямокутника з довжиною 145 см та шириною 12 см. Тоді площина дорівнює:

A = 145 см * 12 см = 1740 см² = 0,174 м².

Також, за умовою, тиск дорівнює 3,6 кПа. Переведемо це значення в Па, помноживши на 1000:

P = 3,6 кПа * 1000 = 3600 Па.

Отже, за формулою тиску можна знайти силу, що діє на площину:

F = P * A = 3600 Па * 0,174 м² = 626,4 Н.

Таким чином, маса хлопчика може бути знайдена за допомогою другого закону Ньютона:

F = m * g,

де F - сила, g - прискорення вільного падіння, m - маса тіла.

Прийнявши значення прискорення вільного падіння g = 9,81 м/с², отримаємо:

m = F / g = 626,4 Н / 9,81 м/с² ≈ 63,8 кг.

Таким чином, маса хлопчика становить близько 63,8 кг.