З якою швидкістю має летіти ракета, щоб пройдений шлях, виміряний космонавтом, був у 1,25 разу

довший за шлях, виміряний із Землі?

Ответы на вопрос

Отвечает Мастюгина Виолетта.

Ответ:

1.8*10⁸  м/с

Объяснение:

формулу уповільнення часу запишемо у вигляді

t = to / √ (1-(v/c)²)

1.25t = t / √ (1-(v/c)²). вирішуючи це рівняння отримуємо

1.25 = 1 / √ (1-(v/c)²); 1 = 1,25√ (1-(v/c)²); 0,64= 1-(v/c)²;

v=0.6*c=0,6*3*10⁸=1.8*10⁸  м/с