Яка сила тяжіння діє на 3-х літрову повну банку з медом, якщо маса порожньої банки 740 г. Густина

меду дорівнює 1420 кг/м(куб), g = 10 Н/к СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Кушникова Алина.

Відповідь:

37.4 Н

Пояснення:

Маса повної банки з медом дорівнює:

m = m(порожньої банки) + m(меду) = 740 г + 3 кг = 3.74 кг

Закон всесвітнього тяжіння Ньютона стверджує, що сила тяжіння (F) між двома тілами прямопропорційна добутку їх мас (m1 та m2), та зворотнопропорційна квадрату відстані між ними (r):

F = G * (m1 * m2) / r^2

де G - гравітаційна постійна, що дорівнює близько 6.67 x 10^-11 N*(м/кг)^2.

У цьому випадку ми маємо одне тіло (банку з медом), а відстань до Землі залишається постійною, тому силу тяжіння можна обчислити за формулою:

F = m * g

де g - прискорення вільного падіння, яке дорівнює 10 Н/кг у системі СІ.

Тоді, підставляючи дані, отримуємо:

F = 3.74 кг * 10 Н/кг = 37.4 Н

Отже, сила тяжіння, яка діє на 3-х літрову повну банку з медом, становить близько 37.4 Н.