Якою буде напруга , прикладена до кінців провідника опором 12 Ом, якщо за 0,25хв через нього

проходить заряд 150 Кл * 120 В 1,2 В 72 В 12А 7,2 В

Ответы на вопрос

Отвечает Isabaev Alym.

Объяснение:

Використаємо закон Ома: U = I*R, де U - напруга, I - сила струму, R - опір.

Спочатку знайдемо силу струму, яка протікає через провідник:

I = Q/t = 150000 Кл / 0,25 хв = 600000 А

Тепер можемо знайти напругу:

U = I*R = 600000 А * 12 Ом = 7200000 В = 7,2 кВ

Отже, напруга, яка прикладена до кінців провідника, становить 7,2 кВ. Відповідь: 7,2 В (заокруглено до однієї десятої).