Еквівалентна доза а-випромінювання дорівнює 40 бер. Визначте поглинуту дозу випромінювання.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мисюра Лёня.

Відповідь:

Для того, чтобы найти поглощенную дозу випромінювання, необходимо знать коефіцієнт поглинання матеріалу, в якому відбувається опромінення. Допустим, що ми знаємо коефіцієнт поглинання, і він дорівнює 0.1. Тоді можна визначити поглинуту дозу випромінювання за формулою:

поглинута доза = еквівалентна доза / коефіцієнт поглинання

У нашому випадку:

поглинута доза = 40 / 0.1 = 400 (бер)

Отже, поглинута доза випромінювання дорівнює 400 бер.