Визначте напругу на кінцях ніхромового проводу завдовжки 200 м і перерізом 0,5 мм2, якщо сила

струму в ньому 5 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Исай Кирилл.

Ответ:

Для вирішення цієї задачі скористаємося законом Ома, який говорить, що напруга U на кінцях провідника прямопропорційна його опору R та силі струму I, що протікає через нього:

U = R * I

Для знаходження опору ніхромового проводу використовуємо формулу:

R = ρ * L / A

де ρ - специфічний опір матеріалу провідника (для ніхрому ρ = 1.1 * 10^-6 Ом * м), L - довжина провідника, A - переріз провідника.

Підставляємо дані у формулу:

R = (1.1 * 10^-6 Ом * м) * 200 м / 0.5 мм^2 = 440 Ом

Тепер, підставляючи опір та силу струму у закон Ома, знайдемо напругу на кінцях проводу:

U = 440 Ом * 5 А = 2200 В

Отже, напруга на кінцях ніхромового проводу завдовжки 200 м і перерізом 0,5 мм2, якщо сила струму в ньому 5 А, дорівнює 2200 В.

Объяснение:

Відмітьте будь ласка як найкраща відповідь