Автомобіль масою 2.6 тон рушає з місця та через 7 секунд набуває швидкості 32 мс, Визначте силу

двигуна

Ответы на вопрос

Отвечает Левочко Роман.

Ответ:

Дано:

маса автомобіля (m) = 2.6 т = 2600 кг

час руху (t) = 7 с

швидкість (v) = 32 м/с

Розв'язок:

Перед обчисленням сили двигуна необхідно визначити прискорення автомобіля (a). Закон Ньютона говорить, що сила (F) дорівнює масі (m) помноженій на прискорення (a): F = m * a

a = (v - 0) / t = v / t = 32 м/с / 7 с = 4.57 м/с^2

Тепер можна знайти силу (F): F = m * a = 2600 кг * 4.57 м/с^2 ≈ 11,912 Н ≈ 11.9 кН